KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903246
nr 1390 3246
Stig Sellén
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Brobygge. Signerad. Olja på pannå, 41x27, yttermått inklusive ram: 55x41 cm
Stig Sellén, född 1924 i Stockholm, svensk målare och skulptör.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 april 2021
kl 18:13:08
9/4 23:34:40
Stig Sellén
Läs mer om Stig Sellén